RE/MAX Sky tarjoaa laadukasta ja asiakaslähtöistä välityspalvelua. Haluamme omalla työllämme nostaa sekä kiinteistönvälittäjien että alamme arvostusta. Tavoitteemme on olla Helsingin arvostetuin kiinteistönvälitystoimisto. Tämän saavutamme ylittämällä asiakkaidemme odotukset sekä saamalla suosituksia loistavasta työstä. Ovemme ovat auki sekä Korkeavuorenkadulla että Töölössä maanantaista torstaihin klo 10-17 ja perjantaisin klo 10-16. Viikonloppuisin sopimuksen mukaan. Tervetuloa keskustelemaan asuntoasioista kanssamme!

Viisi syytä valita SKY:

1. Huippuvälittäjät
2. Maksat vain tuloksesta
3. Tarkka markkinoinnin- ja laadunvalvonta
4. Alan kehittynein digimarkkinointi
5. Asiakkaidemme neuvonta uuden asunnon ostossa.

Unelmien asunto aikaa tuhlaamatta
Käytä pikahakuamme

- 000 €
-

Ota heti yhteyttä!

Mari Saavalainen

Ota yhteyttä
9.5
Mari Saavalainen

Yrittäjä, YKV, LKV

050 411 8770 mari.saavalainen@remax.fi Tutustu minuun »
Mika Saavalainen

Ota yhteyttä
9
Mika Saavalainen

Yrittäjä,YKV,LKV,FM

044 030 3557 mika.saavalainen@remax.fi Tutustu minuun »
Markku Kotilainen

Ota yhteyttä
9.5
Markku Kotilainen

Myyntijohtaja, LKV

045 153 9988 markku.kotilainen@remax.fi Tutustu minuun »
Jari Raijas

Ota yhteyttä
10
Jari Raijas

Vastaava toimistonhoitaja, LKV

040 506 4458 jari.raijas@remax.fi Tutustu minuun »
Tomi Salin

Ota yhteyttä
Tomi Salin

Kiinteistönvälittäjä, LKV

044 064 8175 tomi.salin@remax.fi Tutustu minuun »
Anna-Maija Wass

Ota yhteyttä
9.5
Anna-Maija Wass

Myyntipäällikkö, LKV, KED, KiAT

044 325 5544 anna-maija.wass@remax.fi Tutustu minuun »
Marianne Beckman

Ota yhteyttä
Marianne Beckman

Myyntineuvottelija

0400 879 816 marianne.beckman@remax.fi Tutustu minuun »
Tea Granlund

Ota yhteyttä
10
Tea Granlund

Senior Advisor, LKV

+358 40 561 6116 tea.granlund@remax.fi Tutustu minuun »
Pikkis Hukkanen

Ota yhteyttä
Pikkis Hukkanen

Johtava AIT

0500 449 944 pikkis.hukkanen@remax.fi Tutustu minuun »
Henrik Krause

Ota yhteyttä
10
Henrik Krause

Kiinteistönvälittäjä, LKV

050 301 8333 henrik.krause@remax.fi Tutustu minuun »
Elena Matveeva

Ota yhteyttä
9.5
Elena Matveeva

Kiinteistönvälittäjä, LKV, LVV, OTK

0400 521 646 elena.matveeva@remax.fi Tutustu minuun »
Jouko Paananen

Ota yhteyttä
9
Jouko Paananen

Senior Advisor, KiAT

0400 278 363 jouko.paananen@remax.fi Tutustu minuun »
Tomas Söderholm

Ota yhteyttä
9
Tomas Söderholm

Myyntineuvottelija, KiAT, KTM, PVS

045 645 0774 tomas.soderholm@remax.fi Tutustu minuun »
Jyrki Tavaila

Ota yhteyttä
9.5
Jyrki Tavaila

Myyntineuvottelija, KTM

050 562 3435 jyrki.tavaila@remax.fi Tutustu minuun »
Juha Friman

Ota yhteyttä
Juha Friman

Myyntineuvottelija

0400 508 627 juha.friman@remax.fi Tutustu minuun »
Kati Kämäräinen

Ota yhteyttä
9.5
Kati Kämäräinen

Kiinteistösihteeri, Kiinteistönvälittäjä, LKV

044 010 1416 kati.kamarainen@remax.fi Tutustu minuun »

Seuraa meitä somessa

Kiinteistötoimisto Sky Oy

Töölönkatu 11 A
00100 Helsinki
050 523 8221

Korkeavuorenkatu 4
00150 Helsinki
040 775 5225

Ota yhteyttä

y-tunnus 2633891-5

Ota yhteyttä